הצוות שלנו

עופר טוֹריאל
מורה למוסיקה

 טקסט אודות המוסיקאי // טקסט אודות המוסיקאי // טקסט אודות המוסיקאי //

אורן כהן-ניצן
מייסד

 טקסט אודות המוסיקאי // טקסט אודות המוסיקאי // טקסט אודות המוסיקאי

 

למה לבחור בנו

״מוזיקה שוטפת מהנפש את האבק של חיי היום-יום״
– ברתולד אוארבך

◉   'המפלט' הוקם מתוך שאיפה ליצור חממה מוזיקלית ליצירה והתפתחות מקצועית ואישית, מרחב יצירה מוזיקלית, נעים ופורה שאליו יוכלו להגיע אנשים שמוזיקה היא עבורם אהבה צרופה, המבקשים להעשיר את זמנם הפנוי בהתנסויות מאתגרות ומרחיבות אופקים מעולם המוזיקה והיצירה כאחד.

◉   המפלט מנוהל ע"י אורן כהן ניצן, מרצה בקרייה האקדמית אונו, מלחין, ומעבד מוזיקלי החתום על מספר פרויקטים מובילים בהם ההצגה "עדות מהזמן שאחרי" שזכתה בפרס הראשון בפסטיבל התיאטרונטו תל אביב 2016. בוגר מכללת 'הד' בת"א, האקדמיה למוסיקה י-ם. בעל ניסיון עשיר, ידע והכרות מעמיקה עם עולם המוזיקה על כל היבטיו וסגנונותיו, האמון על נגינה מקצועית במגוון כלים וסגנונות.

◉   "כשייסדתי את המפלט, חרטתי על דגלי לייצר מתחם מוזיקלי הפועל בסטנדרט מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, מקום בו ניתן ללמוד מוזיקה על מגוון כלים בהתאמה אישית לכל תלמיד, רמתו והתקדמותו, כדי לאפשר לו לממש את החלום והפוטנציאל המוזיקלי הטמון בו באופן המיטבי בתהליך שכולו חווייה, התנסות, חקר ויצירה.

◉   מקורות ההשראה שלי הם תלמידיי ומוריי כאחד, מהם שאבתי את התשוקה ללמוד, להתפתח, ליצור במשמעת עצמית מוקפדת, כדי לממש חלום מוזיקלי במסע של גילוי מופלא וליצור מהנשמה מוזיקה בקצב החיים, מוזיקה המספרת סיפור, הרוקמת חברותא מתוך רגש טהור והתרגשות משותפת, כזאת שמייצרת תקשורת בינאישית מעצימה ותורמת לעולם טוב יותר בו המחיצות נופלות ורק האהבה למוזיקה מחברת…את החזון הזה רציתי לשקף ולאפשר במפלט".

◉   המפלט פותח את שעריו ומזמין תלמידים בכל הרמות–ממתחילים ועד מתקדמים, במסלולים פרטניים או קבוצתיים, כאלו אשר מחפשים לחבור להרכבים או שותפים להרכבים קיימים, הרוצים לשפר את מיומנויות הנגינה, לרכוש ארגז כלים למיקוד, ריכוז, משמעת עצמית, התמודדות עם לחצים הנגזרים מעיסוק בתחום, להתפתח מקצועית וליצור ביחד או לחוד מוזיקה מהנשמה .

◉   אנו במיפלט מחוייבים לשרות הוגן, אמין ושקוף המבוסס על יחסי אנוש מעולים, כדי לאפשר לכם לממש חלום וליהנות מתמורה מלאה לכספיכם. אנו מחוייבים להשקיע את מירב המאמצים כדי לתת לכם הדרכה מקצועית מקיפה, כוללת ופרטנית כאחד שתאפשר לכם לשפר מיומנויות טכניות ולממש כישורים מוזיקליים במסע מופלא בקצב שלכם…בקצב החיים.

תהליך העבודה איתנו

נעים להכיר- נשמח לשוחח ולהכיר אתכם טרום הגעתכם למרכז כדי לשמוע איך מתבטאת אהבתכם למוזיקה, איזה כלי קוסם לכם, האם התנסתם בו בעבר…

 מפגש ראשון – זה הזמן להיפגש אצלנו במפלט ולבחון את רמת נגינה והשליטה שלכם בכלי המוזיקלי על מנת לייצר עבורכם תוכנית אישית בהתאמה מדוייקת.

לבחון אפשרות לשילוב בקבוצה או הרכב מוזיקלי.לספר לכם על סדנאות העשרה והרצאות מרתקות שנערכות במתחם.להזמין אתכם להצטרף למועדון החברים שלנו וליהנות מהטבות והנחות ייחודיות. אנחנו כל הזמן עם היד על הדופק- מגוון ערוצי תקשורת לבחינת התקדמותכם תוך מעקב על היעדים שהצבנו בתכנית האישית במהלך הלימודים.

חווית הטיפול והשירות

המיפלט חרט על דגלו להציע ללקוחותיו חווית שרות אדיבה, קשובה, אישית ומאפשרת ליהנות מלמידת נגינה מהנה וזורמת הקשובה לצרכיכם ומגשימה את חלומותיכם.

 אנו איתכם ולצדיכם בכל רגע נתון בתהליך  כדי להגשים את חלום המוזיקה במקצועיות, יד ביד, בקצב שלכם, ללא לחץ, באופן זורם כדי לאפשר לכם לממש את הפוטנציאל האישי באופן המיטבי, להפוך את תהליך הלמידה למשמעותית עם ערך מוסף חווייתי ורגשי כאחד.

תהליך העבודה איתי קשוב, אמפתי עם ליווי והדרכה אישית- לשביעות רצונכם המלאה.

אנו מחוייבים לעמידה בלוחות זמנים מוקפדים, שקיפות, יושרה, אמינות –כי מוזיקה יוצרים בקצב החיים.